"Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Домбыралы ауылы Горький атындағы жалпы білім беретін мектебі" КММ
КГУ "Общеобразовательная школа имени Горького села Домбыралы отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области"

әлеуметтік желілер

Смотреть все>>>

«Горький атындағы мектеп – балабақшасы» КММ кәмелетке толмағандардың жыныстық тиіспеушілігінің профилактикасы бойынша жұмысты жүргізу туралы есеп

«Горький атындағы мектеп – балабақшасы» КММ

кәмелетке толмағандардың жыныстық тиіспеушілігінің

профилактикасы бойынша жұмысты жүргізу туралы есеп

Ақкөл АПБ бастығының 29.10.2020 жылғы № 4-4-123-4604-4 ұсынысы негізінде жыныстық қолсұғылмаушылықтың алдын алу бойынша ұсынылған жұмыс жоспарына сәйкес мектепте кәмелетке толмағандар арасында белгілі бір жұмыс жүргізілді:

Стендтерде осы тақырып бойынша ақпарат, сенім телефондары орналастырылған.

7-11 сыныптардың сынып жетекшілері онлайн режимінде "Жыныстық қанаудың құрбаны болмау үшін не білу керек"тақырыбында әңгімелер өткізді.

"ZOOM" диалог алаңында "Кәмелетке толмағандар арасындағы ерте жыныстық жетілудің алдын алу"тақырыбында  ата-аналар жиналысы өткізілді.

Также для родителей учащихся 8-11 классов проведен родительский онлайн-урок "Безопасность вашего ребенка - в ваших собственных руках!"

8-11 сынып оқушылары үшін "Жәбірленуші болмау үшін не білу керек" және "Кәмелетке толмағандарға қатыгездік" тақырыптарында 2 дәріс өткізілді.

Жыл бойы " Бейтаныс адамға, жоқ деп айта біл!", "Құрбан болмау үшін не білу керек" атты жадынамалар дайындалды. Мұғалімдерге, ата-аналар мен оқушыларға кәмелетке толмағандардың жыныстық тиіспеушілігіне қарсы қылмыс жасағаны үшін жауапкершілікті реттейтін заңнаманы түсіндіру туралы жадынамалар таратылды.

Қараша айында сынып жетекшілерінің ӘБ отырысында " Жыныстық тәрбие негіздері. Жыныстық қол сұғылмаушылыққа қарсы қылмыстың алдын алу" мәселе қаралды

Жоспарға сәйкес онлайн режимінде каникулда салауатты өмір салтын насихаттайтын спорттық іс-шаралар өткізілді. Мектептің барлық оқушылары спорттық секциялар мен үйірмелерге қатысты.

Дене шынықтыру мұғалімдері тоқсанына 1 рет Денсаулық күндері

Оқушылардың күн тәртібін сақтауын тексеру мақсатында ай сайын рейдтер жүргізіледі.

Учаскелік инспектор А.А. Жанаев жеке адамның жыныстық қолсұғылмаушылығы мен жыныстық бостандығына қарсы қылмыстары үшін қолданыстағы қылмыстық жауапкершілік туралы 2 ақпараттық әңгіме жүргізді.

Мектеп сайтында кәмелетке толмағандардың жыныстық қолсұғылмаушылығының алдын алу туралы ата-аналарға арналған ақпараттық-құқықтық бет орналастырылған.

Мектеп директоры                                           Л. Ершова

Жаңартылған күні: 29.11.2021 10:12