"Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Домбыралы ауылы Горький атындағы жалпы білім беретін мектебі" КММ
КГУ "Общеобразовательная школа имени Горького села Домбыралы отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области"

әлеуметтік желілер

Қамқорлық кеңесі

Горький атындағы орта мектебі- бақшасының Қамқоршылық   кеңес мүшелері

Қамқоршылық кеңесінің төрайымы:          Д.С. Жумагулов

Қамқоршылық кеңесінің мүшелері:           Д.С. Репина

Б.А. Ахметова

А.Л. Паршукова

Р.А. Андронова

С.У. Бекхожин

А.С. Березниченко

О.И. Волковская

Б. Кайруллина

Хатшысы:                                                        Г.К. Работягова

2018-2019 оқу жылындағы

Қамқоршылық кеңесінің жұмыс жоспары

Отырыстар

Мерзімі

Жауаптылар

№1 ҚК отырысы

1. ҚК қалыптастыру және оның құрамы бойынша ұсыныстар қабылдау.Мектептің Қамқоршылық кеңесінің құрамын бекіту. ҚК төрағасын, ҚК төрағасының орынбасарын, ҚК хатшысын сайлау.

2. Қамқоршылық Кеңестің нормативтік-құқықтық базасы. Қамқоршылық кеңесі туралы Ережемен, мектеп жарғысымен танысу . Мектептің Қамқоршылық кеңесінің құрамын бекіту.

3. 2017/2018 оқу жылындағы мектептің оқу-тәрбие қызметін талдау. Мектептің жаңа оқу жылына дайындығы.

4. "Мектепке жол"республикалық акциясының барысы туралы ақпарат. Акция барысында жиналған қайырымдылық қаражатын бөлу туралы есеп.

5. Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні мен Тұңғыш Президент Күнін мерекелеуге дайындық жұмыстарына қатысу

қыркүйек

Мектеп директоры

ҚК төрағасы

№2 ҚК отырысы

1. Балалардың ыстық тамақтануын ұйымдастыру жағдайы. 2019 жылға жеңілдетілген санаттағы оқушылардың тегін тамақтануына деректер банкін қалыптастыру туралы.

2. Оқушылар арасындағы құқық бұзушылықтың алдын алу мәселелерін талқылау

3. Тәуелсіздік күніне арналған іс-шараларды өткізуге қатысу.

4. Жаңа жылдық мерекелерді ұйымдастыруға, қар қалашығын салуға жәрдемдесу.

(қоғам мен демеушілерді Жаңа жылдық мерекелерді ұйымдастыруға және өткізуге тарту)

желтоқсан

Мектеп директоры

№3 ҚК отырысы

1. Көктемгі іс-шаралар және оқушылардың демалыс уақытын өткізу туралы

2.Көмекке мұқтаж  отбасылармен жұмысты ұйымдастыруға жәрдемдесу.

3. Мектеп аумағын және мектепті абаттандыруға қатысу.

4. Халықаралық әйелдер күніне, Наурыз-мейрамын мерекелеуге арналған мерекелік бағдарламаға қатысу.

5. Көркем өнерпаздар байқауының қорытындысын шығару

Наурыз

ҚК төрағасы

Директордың  АХЧ жөніндегі орынбасары

Заседание ПС №4

1. О  подведении   итогов работы Попечительского совета школы за 2017-2018  учебный год

2. О   планировании    работы  Попечительского совета  на  2018-2019   учебный  год

3.Об организации  летнего отдыха  обучающихся из малообеспеченных семей

4. Участие в организации и проведении месячника патриотического воспитания: торжественное празднование, посвященное Дню Победы и Дню Защитника Отечества. Оказание помощи ветеранам ВОВ.

Председатель ПС

Зам.директора по ВР

5. Содействие в организации и проведении  выпускных вечеров

Горький атындағы орта мектебі – бақшасының

Қамқоршылық  кеңес жиналысының

2019 жылғы I  тоқсандағы

хаттамасы

Күні: 28 наурыз 2019 жылы.

Күн тәртібінде:

1. Көктемгі іс-шаралар және оқушылардың демалыс уақытын өткізу туралы
  2. көмекке мұқтаж отбасылармен жұмысты ұйымдастыруға жәрдемдесу.
  3. Мектеп аумағын және мектепті абаттандыруға қатысу.
  4. Халықаралық әйелдер күнін, Наурыз-мейрамын мерекелеуге арналған мерекелік бағдарламаға қатысу.
  5. Көркем өнерпаздар байқауының қорытындысын шығару

Бірінші сұрақ бойынша директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Г. К. Работягова тыңдалды. Ол қатысушыларды каникул кезіндегі сынып жетекшілерінің жұмыс жоспарымен таныстырды. Қамқоршылық кеңесінің мүшелері балалардың Астаналық циркке баруын ұйымдастыруды ұсынды.

Екінші сұрақ бойынша ҚК төрағасы Д. С. Жұмағұлов сөз сөйледі.  Ол көмекке мұқтаж  отбасыларды анықтау бойынша жұмыстарға қысқаша талдау жасады. Ауыл аумағында мұндайотбасылар  жоқ. Бірақ мектеп керек-жарақтарын, кеңсе тауарларын толықтыруды қажет ететін аз қамтылған отбасылардың балалары бар. Дулат Самиголлаұлы ата-аналарға аз қамтылған отбасынан шыққан балаларға көмек көрсетуді ұсынды.

Үшінші сұрақ  бойынша директордың АХЧ жөніндегі орынбасары Р. Ш. Ахмадеев сөз сөйледі. Ол мектеп оқушыларының еңбек сабағында, сонымен қатар мектеп қызметкерлерімен мектеп аумағын және ғимараттың шатырын қардан тазарту бойынша жоспарлы жұмыстар жүргізілетінін айтты.

Төртінші сұрақ бойынша директордың ТЖ жөніндегі орынбасары Г. К. Работягова сөз сөйледі. Ол қатысушыларды халықаралық әйелдер күнін өткізу жоспарымен және Наурыз тойымен таныстырды. Ата-аналардан дайындық жұмыстарына және ұлттық тағамдарды дайындауға көмек көрсетуді сұрады.

Бесінші сұрақ бойынша директордың ТЖ жөніндегі орынбасары Работягова Г. К. сөз сөйледі. Ол көркемөнерпаздар байқауының қорытындысы туралы әңгімеледі. Облыстық байқауға 12 нөмірден 7 нөмір өтіп, дипломдармен марапатталды, қалғандары мақтау қағаздарымен марапатталды. Сондай-ақ, қолданбалы өнер көрмесі жоғары бағаға ие болды.

ШЕШІМІ:

1. Балалардың Астаналық циркке баруын ұйымдастыру, ата-аналарға оқушыларды көлікпен қамтамасыз ету.
  2. Д. С. Жұмағұловтың және Р. Ш. Ахмадеевтің ақпараты назарға алынсын.
  3. Көктемгі мерекелерді өткізуге ата-аналарға көмек көрсетуді ұйымдастыру
  4. Г. К. Работягованың ақпараты назарға алынсын.

Қамқоршылық кеңесінің төрайымы:                          Д.С. Жумагулов

Қамқоршылық кеңесінің мүшелері:                           Д.С. Репина

Б.А. Ахметова

А.Л. Паршукова